Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Obec Lúky

Detské ihrisko pri MŠVytlačiť
 

Dňa 08.10.2018 som spoločne s p. riaditeľkou, učiteľkami a detičkami z našej MŠ slávnostne otvoril nové detské ihrisko.Dúfam,že bude slúžiť čo najdlhšie. A nie len naším škôlkárom, ale ihrisko je otvorené pre všetky detičky, ktoré prídu v sprievode rodičov, alebo aj samostatne, ale s úmyslom zabaviť sa a nie ničiť. Mám z toho však veľkú obavu, pretože už pri večernej obchôdzke obce som musel riešiť aj ,,detičky",ktoré sa nevedia zmestiť do kože a myslia si,že takáto investícia sa dá ľahko opakovať každý deň.Apelujem na rodičov,aby upozornili svoje ratolesti,aby sa správali zodpovedne a neničili niečo,čo má slúžiť všetkým,hlavne najmenším.Nateraz mená nezverejním,ale ak sa to bude opakovať,tak budú rodičia niesť následky.Buďme trochu tolerantní.Chráňme si čo máme a odovzdávajme to aj ďalej.V prípade akéhokoľvek zisteného neadekvátneho správania sa na ihrisku,poprosím o informácie .Buď telefonické,alebo osobné. Ďakujem všetkým a hraniu chtivým deťom prajem super zábavu.

Ihrisko pri MŠ.jpg


 
 

Videoprezentácia obce "Tam v dolinách" a cyklomapa Stredné Považie

Videoprezentácia obce "Tam v dolinách" a cyklomapa Stredné Považie

Vývoz TKO december 2018

 

Usmernenie k zaburineniu pozemkov v zastavanom území obce

   v prílohe...

Záverečný účet obce Lúky za rok 2017

Oznámenie o prechodnom ustanovení vodného zákona

Aj takto niektorí občania separujú....

Polícia upozorňuje seniorov...

Seniori, pozor! Nestaňte sa obeťou zlodejov a podvodníkov. Pri komunikácii s cudzími osobami BUĎTE OPATRNÍ.............................

Zubná ambulancia Lúky

MDDr. Jaroslav Marušík oznamuje, že odo dňa 01.02.2018 je otvorena nová zubná ambulancia v priestoroch ZS na Lúkach. V prípade záujmu sa môžete dostaviť na vstupné vyšetrenie osobne od 7:30 do 15:30, alebo telefonicky na čísle 0911351000.

Kam s ojazdenými pneumatikami?

... informačný plagát v prílohe...

dnes je: 15.12.2018

meniny má: Ivica

Kašava

Louky

webygroup
ÚvodÚvodná stránka